Bible21Numeri4,7

Numeri 4:7

Po­tom pro­střou pře­hoz z mod­ré látky na sto­le chle­bů pře­dložení a na něj roz­loží mísy, po­hárky, číše a konvice pro ú­lit­by; na sto­le bude zůstávat každo­denní chléb.


Verš v kontexte

6 Na ni pak po­loží přikrývku z odolných usní a navrch roz­pro­střou pře­hoz, ce­lý z mod­ré látky, a pro­vléknou tyče. 7 Po­tom pro­střou pře­hoz z mod­ré látky na sto­le chle­bů pře­dložení a na něj roz­loží mísy, po­hárky, číše a konvice pro ú­lit­by; na sto­le bude zůstávat každo­denní chléb. 8 Na to vše pak roz­pro­střou pře­hoz z šar­la­tové látky, přikryjí ho pokrývkou z odolných usní a pro­vléknou tyče.

späť na Numeri, 4

Príbuzné preklady Roháček

7 A na stôl tvári Hos­podinovej prestrú rúcho z hyacintovomodrého po­stavu a dajú naň misy, lyžice, kon­vice a čaše na lievanie liatej obeti, a ustavičný chlieb bude na ňom.

Evanjelický

7 Na stôl na pred­kladané chleby pre­strú rúcho z mod­rého pur­puru a dajú naň misy, pan­vice na kadid­lo, kan­vice a čaše na úliat­bu ; po­svät­ný chlieb nech je stále na ňom;

Ekumenický

7 Na stôl pre po­svät­né chleby pre­strú rúcho z fialového pur­puru a dajú naň misy, čaše, obet­né mis­ky a kan­vice na nápojovú obetu; vždy bude na ňom aj chlieb.

Bible21

7 Po­tom pro­střou pře­hoz z mod­ré látky na sto­le chle­bů pře­dložení a na něj roz­loží mísy, po­hárky, číše a konvice pro ú­lit­by; na sto­le bude zůstávat každo­denní chléb.

Bible21Numeri4,7

Překlad „Bible21Klikněte pro další prěklady

Bible, překlad 21. století © 2009 BIBLION, o.s.
Použité s láskavým zvolením vydavateľa. Všetky práva vyhradené.

Bible21, King James Version, Ekumenický, Evanjelický, Roháček