EkumenickýSofoniáš1,14

Sofoniáš 1:14

Blíz­ko je ten veľký Hos­podinov deň, veľmi rých­lo sa blíži. V deň Hos­podina sa bude zúfalo volať: Bojov­ník tam kričí!


Verš v kontexte

13 Ich bohat­stvo sa stane korisťou a ich domy spust­nú. Vy­budujú si domy, ale nezabývajú sa, a hoci si vy­sadia vinice, víno z nich piť nebudú. 14 Blíz­ko je ten veľký Hos­podinov deň, veľmi rých­lo sa blíži. V deň Hos­podina sa bude zúfalo volať: Bojov­ník tam kričí! 15 Ten deň bude dňom hnevu, súženia a ties­ne, dňom spúšte a skazy, dňom tmy a tem­na, dňom ob­lakov a mrákavy,

späť na Sofoniáš, 1

Príbuzné preklady Roháček

14 Blíz­ko je deň Hos­podinov, veľký, blíz­ko a p­rij­de veľmi rých­le. Čujte, hlas dňa Hos­podinov­ho! Hor­ko tam bude kričať hr­dina.

Evanjelický

14 Blíz­ko je veľký deň Hos­podinov, blíz­ko, a veľmi sa náh­li. Čuj! Hos­podinov deň je tr­p­ký; kričať v ňom bude hr­dina.

Ekumenický

14 Blíz­ko je ten veľký Hos­podinov deň, veľmi rých­lo sa blíži. V deň Hos­podina sa bude zúfalo volať: Bojov­ník tam kričí!

Bible21

14 Blízko je ten ve­liký Hos­po­dinův den, blízko je a rych­le blíží se! Slyš! To je Hos­po­dinův den, hrdina zoufale vo­lá do bo­je!

Preklad „EkumenickýKliknite pre ďalšie preklady

Slovenský ekumenický preklad
© 2008 Slovenská biblická spoločnosť

Bible21, King James Version, Ekumenický, Evanjelický, Roháček