Ekumenický3. Mojžišova1,13

3. Mojžišova 1:13

Leviticus

Vnútor­nos­ti a nohy umyje vodou a kňaz to všet­ko prinesie na ol­tár ako spaľovanú obetu. To bude ohňová obeta príjem­nej vône Hos­podinovi.


Verš v kontexte

12 Po­tom kňaz obetu roz­seká na kusy, po­u­kladá ich aj s hlavou a tukom na drevo, ktoré horí na ol­tári. 13 Vnútor­nos­ti a nohy umyje vodou a kňaz to všet­ko prinesie na ol­tár ako spaľovanú obetu. To bude ohňová obeta príjem­nej vône Hos­podinovi. 14 Ak chce priniesť Hos­podinovi na spaľovanú obetu dar z vtákov, nech prinesie svoj dar z hrdličiek alebo holúb­kov.

späť na 3. Mojžišova, 1

Príbuzné preklady Roháček

13 A vnútor­nos­ti a páry nôh umyje vodou, a kňaz bude obetovať to všet­ko a bude to páliť, kadiac, na ol­tári. To bude zápalná obeť, ohňová obeť upokojujúcej vône Hos­podinovi.

Evanjelický

13 Vnútor­nos­ti však a nohy nech umyje vodou a kňaz to všet­ko prinesie a spáli na ol­tári; to je spaľovaná obeť príjem­nej vône Hos­podinovi.

Ekumenický

13 Vnútor­nos­ti a nohy umyje vodou a kňaz to všet­ko prinesie na ol­tár ako spaľovanú obetu. To bude ohňová obeta príjem­nej vône Hos­podinovi.

Bible21

13 Vni­třnosti a nohy se však mu­sí omýt vodou. Kněz to všech­no při­ne­se jako oběť a ne­chá to dý­mat na ol­táři. To je zápalná oběť, oh­nivá oběť příjemně vonící Hos­po­di­nu.

Preklad „EkumenickýKliknite pre ďalšie preklady

Slovenský ekumenický preklad
© 2008 Slovenská biblická spoločnosť

Bible21, King James Version, Ekumenický, Evanjelický, Roháček