EkumenickýKazateľ12,3

Kazateľ 12:3

vtedy sa strážcovia domu budú triasť, skrivia sa sil­ní muži, čo melú, pre­stanú pracovať, lebo ich bude málo, a za­tem­nia sa, čo vy­zerajú z okien.


Verš v kontexte

2 Skôr než sa za­tmie sln­ko, svet­lo, mesiac a hviez­dy a ob­laky sa vrátia po daždi, 3 vtedy sa strážcovia domu budú triasť, skrivia sa sil­ní muži, čo melú, pre­stanú pracovať, lebo ich bude málo, a za­tem­nia sa, čo vy­zerajú z okien. 4 Za­vrú sa dvere na ulicu, stl­mí sa hlas mlyna a zmení sa na hlas vtáka. Aj pies­ne budú znieť tl­mene.

späť na Kazateľ, 12

Príbuzné preklady Roháček

3 toho dňa, keď sa budú triasť strážcovia domu, a na­krivia sa sil­ní mužovia, a pre­stanú pracovať melúce, pre­tože ich bude málo, a za­tmia sa tie, ktoré vy­zerajú z okien,

Evanjelický

3 vtedy, keď sa strážcovia domu budú triasť , sil­ní mužovia sa zhr­bia, ženy, čo melú, pre­stanú pracovať, lebo ich bude málo, a za­tem­nia sa tie, čo vy­zerajú z okien;

Ekumenický

3 vtedy sa strážcovia domu budú triasť, skrivia sa sil­ní muži, čo melú, pre­stanú pracovať, lebo ich bude málo, a za­tem­nia sa, čo vy­zerajú z okien.

Bible21

3 Strážcové domu se teh­dy rozechvějí, udatní mužové se přikrčí, prořídnou řa­dy těch, jež v mlýnku mlely, ty, jež vy­hlíže­ly z oken, se do tmy po­noří.

Preklad „EkumenickýKliknite pre ďalšie preklady

Slovenský ekumenický preklad
© 2008 Slovenská biblická spoločnosť

Bible21, King James Version, Ekumenický, Evanjelický, Roháček