EkumenickýJonáš1,10

Jonáš 1:10

Vtedy sa muži veľmi zľak­li a po­vedali mu: Čo si to spáchal? ! Vedeli totiž, že je na úteku spred tváre Hod­podina, lebo im to po­vedal.


Verš v kontexte

9 Po­vedal im: Som Heb­rej a vzývam Hos­podina, Boha nebies, ktorý utvoril more a súš. 10 Vtedy sa muži veľmi zľak­li a po­vedali mu: Čo si to spáchal? ! Vedeli totiž, že je na úteku spred tváre Hod­podina, lebo im to po­vedal. 11 Spýtali sa ho: Čo máme s tebou urobiť, aby sa more pod nami utíšilo? More sa totiž búrilo čoraz väčšmi.

späť na Jonáš, 1

Príbuzné preklady Roháček

10 Vtedy sa náram­ne báli mužovia a po­vedali mu: Čo si to urobil? ! Pre­tože sa boli mužovia do­zvedeli, že uteká zp­red tvári Hos­podinovej, lebo im to oznámil.

Evanjelický

10 Vtedy sa tí mužovia náram­ne preľak­li a po­vedali mu: Čo si to urobil? Tí mužovia totiž vedeli, že uteká pred Hos­podinom, lebo im to po­vedal.

Ekumenický

10 Vtedy sa muži veľmi zľak­li a po­vedali mu: Čo si to spáchal? ! Vedeli totiž, že je na úteku spred tváre Hod­podina, lebo im to po­vedal.

Bible21

10 Těch mužů se zmo­cni­la ve­liká bázeň a říka­li mu: „Cos to provedl?“ (Pro­zra­dil jim to­tiž, že utíká pryč od Hos­po­di­na.)

Preklad „EkumenickýKliknite pre ďalšie preklady

Slovenský ekumenický preklad
© 2008 Slovenská biblická spoločnosť

Bible21, King James Version, Ekumenický, Evanjelický, Roháček