EkumenickýIzaiáš13,9

Izaiáš 13:9

Hľa, deň Hos­podina pri­chádza, ukrut­ný, s hrôzou a roz­páleným hnevom, aby urobil zo zeme zborenis­ko a jej hriešnikov z nej vy­hubil!


Verš v kontexte

8 Preľak­nú sa, za­chvátia ich kŕče a boles­ti, budú sa zvíjať ako rodička, s hrôzou budú po­zerať jeden na druhého: tvár im bude horieť plameňom. 9 Hľa, deň Hos­podina pri­chádza, ukrut­ný, s hrôzou a roz­páleným hnevom, aby urobil zo zeme zborenis­ko a jej hriešnikov z nej vy­hubil! 10 Pre­tože hviez­dy nebies a ich súh­vez­dia ne­vydajú svet­lo, sln­ko sa za­tmie pri východe a mesiac sa nezas­kvie svet­lom.

späť na Izaiáš, 13

Príbuzné preklady Roháček

9 Hľa, deň Hos­podinov pri­chádza, ukrut­ný, prch­livosť a páľa hnevu, aby ob­rátil zem na púšť, a jej hriešnikov za­hladí z nej.

Evanjelický

9 Aj­hľa, deň Hos­podinov pri­chádza ukrut­ný s prch­kosťou a pálčivým hnevom, aby ob­rátil zem na pu­statinu a vy­hubil z nej hriešnikov.

Ekumenický

9 Hľa, deň Hos­podina pri­chádza, ukrut­ný, s hrôzou a roz­páleným hnevom, aby urobil zo zeme zborenis­ko a jej hriešnikov z nej vy­hubil!

Bible21

9 Hle, Hos­po­dinův den neúpro­sně při­cházís hněvem hor­livým a planoucím, aby zemi zce­la zpustoši­la vy­hla­dil z ní hříšníky.

Preklad „EkumenickýKliknite pre ďalšie preklady

Slovenský ekumenický preklad
© 2008 Slovenská biblická spoločnosť

Bible21, King James Version, Ekumenický, Evanjelický, Roháček