EkumenickýEzechiel32,26

Ezechiel 32:26

Tam je Mešek, Túbal i všetok jeho dav okolo jeho hrobu. Všet­ci sú ne­ob­rezaní, pad­li mečom, lebo šírili strach v krajine živých.


Verš v kontexte

25 Dali mu lôžko upro­stred pre­bod­nutých so všet­kým jeho davom. Okolo sú jeho hroby. Všet­ci sú ne­ob­rezaní, pad­li mečom, lebo šírili strach v krajine živých. Teraz znášajú svoju po­tupu s tými, čo zo­stupujú do hrobu. Sú položení medzi po­bitých. 26 Tam je Mešek, Túbal i všetok jeho dav okolo jeho hrobu. Všet­ci sú ne­ob­rezaní, pad­li mečom, lebo šírili strach v krajine živých. 27 Nebudú ležať s hrdinami, ktorí pad­li v praveku, ktorí zo­stúpili do pod­svetia so svojím vojen­ským výs­trojom a ktorým dali meče pod ich hlavy a štíty sú na ich kos­tiach, lebo strach z hrdinov bol v krajine živých.

späť na Ezechiel, 32

Príbuzné preklady Roháček

26 Tam je Mešech, Túbal i všet­ko jeho množs­tvo, jeho hroby vôkol neho, všet­ko ne­ob­rezan­ci, po­bití mečom, pre­tože púšťali svoj strach v zemi živých.

Evanjelický

26 Tam je Mešech, Túbal i všetok jeho dav, okolo jeho hrobu, samí ne­ob­rezaní, pad­lí mečom, lebo šírili strach v krajine živých.

Ekumenický

26 Tam je Mešek, Túbal i všetok jeho dav okolo jeho hrobu. Všet­ci sú ne­ob­rezaní, pad­li mečom, lebo šírili strach v krajine živých.

Bible21

26 Bude tam i Mešek, Tu­bal a ce­lá jeho horda – je­jich hro­by všu­de doko­la! Všich­ni ti ne­obřezan­ci byli mečem po­bi­ti, pro­tože šíři­li hrů­zu v zemi živých.

Preklad „EkumenickýKliknite pre ďalšie preklady

Slovenský ekumenický preklad
© 2008 Slovenská biblická spoločnosť

Bible21, King James Version, Ekumenický, Evanjelický, Roháček