EkumenickýEzechiel32,16

Ezechiel 32:16

To je žalo­spev a budú ho spievať. Dcéry národov ho budú spievať. Budú ho spievať nad Egyp­tom a nad celým jeho davom — znie výrok Pána, Hos­podina.


Verš v kontexte

15 Keď zmením Egypt na púšť, zbavím krajinu všet­kého, čo ju na­pĺňa. Keď po­bijem v nej všet­kých, ktorí v nej bývajú, po­tom spoz­najú, že ja som Hos­podin. 16 To je žalo­spev a budú ho spievať. Dcéry národov ho budú spievať. Budú ho spievať nad Egyp­tom a nad celým jeho davom — znie výrok Pána, Hos­podina. 17 V dvanástom roku, pät­nás­teho dňa pr­vého mesiaca za­znelo mi slovo Hos­podina:

späť na Ezechiel, 32

Príbuzné preklady Roháček

16 To je trúch­lo­spev, ktorý budú spievať nariekajúc; dcéry národov ho budú spievať nariekajúc; nad Egyp­tom i nad všet­kým jeho množs­tvom ho budú spievať nariekajúc, hovorí Pán Hos­podin.

Evanjelický

16 To je žalo­spev, a budú ho spievať, dcéry národov ho budú spievať; budú ho spievať nad Egyp­tom a nad celým jeho davom - znie výrok Hos­podina, Pána.

Ekumenický

16 To je žalo­spev a budú ho spievať. Dcéry národov ho budú spievať. Budú ho spievať nad Egyp­tom a nad celým jeho davom — znie výrok Pána, Hos­podina.

Bible21

16 Toto je žalo­z­pěv určený k truch­lení. Ať jej zpívají dce­ry národů! Ať jej zpívají nad Egyp­tem a vše­mi jeho horda­mi, praví Panovník Hospodin.“

Preklad „EkumenickýKliknite pre ďalšie preklady

Slovenský ekumenický preklad
© 2008 Slovenská biblická spoločnosť

Bible21, King James Version, Ekumenický, Evanjelický, Roháček