EkumenickýEzechiel32,10

Ezechiel 32:10

Tvojím údelom predesím mnohé národy a ich králi stŕp­nu nad tebou, keď za­mávam proti nim svojím mečom. Budú sa stále triasť o svoj život v deň tvoj­ho pádu.


Verš v kontexte

9 Za­rmútim srd­ce mnohých národov, keď pri­vediem tvojich zajat­cov medzi národy do krajín, ktoré si ne­poz­nal. 10 Tvojím údelom predesím mnohé národy a ich králi stŕp­nu nad tebou, keď za­mávam proti nim svojím mečom. Budú sa stále triasť o svoj život v deň tvoj­ho pádu. 11 Veď tak­to vraví Pán, Hos­podin: Meč babylon­ského kráľa príde na teba!

späť na Ezechiel, 32

Príbuzné preklady Roháček

10 A učiním to, aby sa desily nad tebou mnohé národy, a ich kráľovia sa budú náram­ne hroziť nad tebou, keď budem šer­movať svojím mečom pred ich tvárou, a budú sa triasť každú chvíľu, každý za svoj život, v deň tvoj­ho pádu.

Evanjelický

10 Tvojím údelom predesím mnohé národy a ich králi str­nú nad tebou, keď za­mávam proti nim svojím mečom, a budú sa stále triasť o svoj život v deň tvoj­ho pádu.

Ekumenický

10 Tvojím údelom predesím mnohé národy a ich králi stŕp­nu nad tebou, keď za­mávam proti nim svojím mečom. Budú sa stále triasť o svoj život v deň tvoj­ho pádu.

Bible21

10 Mno­hé náro­dy te­bou vyděsím; jejich králům vstanou hrůzou vlasy, až jim za­mávám mečem před tváří. Strachy o život se bude třást bez ustáníje­den každý z ni­chv den tvé záhu­by.

Preklad „EkumenickýKliknite pre ďalšie preklady

Slovenský ekumenický preklad
© 2008 Slovenská biblická spoločnosť

Bible21, King James Version, Ekumenický, Evanjelický, Roháček