Ekumenický2. Kronická9,24

2. Kronická 9:24

Každý z nich priniesol i nejaký dar: striebor­né a zlaté pred­mety, rúcha, zbrane, bal­zamy, kone, mulice, a to rok čo rok.


Verš v kontexte

23 Tí všet­ci chceli navštíviť Šalamúna, aby počuli jeho múd­rosť, ktorú mu Boh vložil do srd­ca. 24 Každý z nich priniesol i nejaký dar: striebor­né a zlaté pred­mety, rúcha, zbrane, bal­zamy, kone, mulice, a to rok čo rok. 25 Šalamún mal štyritisíc kon­ských záp­rahov, ďalej bojové vozy a dvanásťtisíc jazd­cov, ktorých roz­miest­nil v mestách pre bojové vozy a u seba v Jeruzaleme.

späť na 2. Kronická, 9

Príbuzné preklady Roháček

24 A tí všet­ci donášali každý svoj dar, striebor­né nádoby a zlaté nádoby a rúcha, zbraň a voňavé veci, kone a mulice, čo na ktorý rok prišlo.-

Evanjelický

24 Každý z nich priniesol i svoj dar: striebor­né a zlaté pred­mety, rúcha, myr­hu, bal­zamy, kone a mulice, a to rok čo rok.

Ekumenický

24 Každý z nich priniesol i nejaký dar: striebor­né a zlaté pred­mety, rúcha, zbrane, bal­zamy, kone, mulice, a to rok čo rok.

Bible21

24 Všich­ni mu přináše­li da­ry, stříbrné a zlaté předmě­ty, oděvy, zbraně, balzámy, koně i mez­ky – a tak tomu bylo rok co rok.

Preklad „EkumenickýKliknite pre ďalšie preklady

Slovenský ekumenický preklad
© 2008 Slovenská biblická spoločnosť

Bible21, King James Version, Ekumenický, Evanjelický, Roháček