Bible21Izaiáš12,4

Izaiáš 12:4

V ten den řeknete: „Oslavujte Hos­po­di­na, jeho jméno vzývejte, jeho či­ny roz­hlašuj­te mezi národy, jeho jméno pro­hlašuj­te jako nej­vyšší!


Verš v kontexte

3 Bu­dete nabírat vodu s ra­dostíz pra­menů spa­sení. 4 V ten den řeknete: „Oslavujte Hos­po­di­na, jeho jméno vzývejte, jeho či­ny roz­hlašuj­te mezi národy, jeho jméno pro­hlašuj­te jako nej­vyšší! 5 Zpívej­te Hos­po­di­nu, za­choval se vznešeně – ať se to do­zví ce­lý svět!

späť na Izaiáš, 12

Príbuzné preklady Roháček

4 A po­viete toho dňa: Oslavuj­te Hos­podina, vzývaj­te jeho meno, oznamuj­te medzi národami jeho skut­ky; pri­pomínaj­te, že je vy­výšené jeho meno.

Evanjelický

4 V ten deň po­viete: Ďakuj­te Hos­podinovi, vzývaj­te Jeho meno, zves­tuj­te Jeho skut­ky medzi národ­mi, pri­pomínaj­te, že je vy­výšené Jeho meno.

Ekumenický

4 V ten deň po­viete: Ďakuj­te Hos­podinovi, vzývaj­te jeho meno, zves­tuj­te jeho skut­ky medzi národ­mi, pri­pomínaj­te, že jeho meno je sláv­ne.

Bible21

4 V ten den řeknete: „Oslavujte Hos­po­di­na, jeho jméno vzývejte, jeho či­ny roz­hlašuj­te mezi národy, jeho jméno pro­hlašuj­te jako nej­vyšší!

Překlad „Bible21Klikněte pro další prěklady

Bible, překlad 21. století © 2009 BIBLION, o.s.
Použité s láskavým zvolením vydavateľa. Všetky práva vyhradené.

Bible21, King James Version, Ekumenický, Evanjelický, Roháček